Březen 2016

5 let hudby.

3. března 2016 v 21:26 | Twaila |  Soukromý život ala nudné věci
Hudba je nedílnou součástí mého života už od narození, ať v už podobě písniček pro nejmenší nebo nějakého toho "tvrdšího" stylu. Za posledních pět let jsem vystřídala spousty žánrů. Od One Direction (ano, omlouvám se...Už je to minulost...), s trochou závislosti na soundtracích z filmů nebo seriálů až po Sabaton, Linkin Park nebo třeba Nightwish. Samozřejmě nesměly chybět housle, cello nebo klavír. Před těmi pěti lety jsem byla opravdu závislá na 1D. Na jednu stranu se za to opravdu stydím, ale na tu druhou stranu jsem ráda, že jsem si tím hrůzným obdobím prošla a mohla si vyzkoušet být jednou z těch fanynek, co by se pro nějakou chlapeckou skupinu byla schopná i podřezat. Když teď vidím ty ''vlhké'' třináctky jak se chtějí se slzami v očích prodrat za svými idoly, chce se mi taky brečet...opravdu jsem byla taky taková? Mno, každopádně je to uzavřená kapitola a já se k ní nerada vracím.
Ovšem není tma beze světla a tmu v podobě 1D vystřídalo ''světlo'' v podobě Avril Lavigne, Kelly Clarkson a další takové ty narůžovělé typy. Následovali Nickelback, OneRepublic, Coldplay, Linkin Park, které si ráda poslechnu i dnes. Pak začalo období filmů, seriálů a anime...A já jsem nemohla přestat poslouchat ty nejkrásnější soundtracky, co vůbec existovaly. Opravdu to bylo něco, co vám v pár minutách dokázalo zlepšit, či naopak zkazit náladu (dokonce jsem i párkrát začala brečet) nebo dostat husí kůži. Tu epickou hudbu poslouchám právě teď, kdy mi je inspirací ke psaní tohohle článku. Dostáváme se ještě k radostnější části, kdy přicházím na chuť Sabatonům, Nightwish, My Chemical Romance, Hollywood Undead a dalším skvělým skupinám.

Já osobně si myslím, že mám celkem ucházející vkus. Mohl by být lepší, ale já jsem s ním naprosto spokojená a jsem ráda, že jsem si prošla všemi obdobími, jmenovanými výše.
Teď bych chtěla poznat váš hudební vkus. Ať už ho napíšete do komentářů nebo do samostatného článku na svém blogu, ráda si ho přečtu :) Opravdu moc mě zajímá to, co poslouchají lidi v mém okolí, popřípadě se stejnými koníčky :3