Druhá tvář blogu

23. ledna 2015 v 18:23 | Twaila |  Sběratelští vědátoři :D
Ahoj, dneska se mi přihodila taková věc s matikou a napadla mě myšlenka o ukončení mého sbírání, týhle věci sem se dost rychle zbavila. Ale pořád se nemůžu nějak přijít na kladný vlastnosti internetového sběratelství....Ano, najdete si ''přátele'' jenže ty lidi nejsou moji přátelé, jsou to sběratelé, kteří se navzájem podřážejí a nadávají si do krav a bůhví ještě čeho....Ale přitom úplně zbytečně, hádají se kvůli kravinám a lidem, kteří jim za to ani nestojí (tímto nechci nikoho urazit) :) Přoč vám ale tenhle článek píšu?
Protože sem si uvědomila jak je zbytečné psát články když je někdo nečte...Proto sem udělala novou rubriku o různých zajímavostech, jak o koních, tak o jiných důležitých věcech a mých názorech...Uvidíte sami

Bavte se, vaše Twaila....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MirkaTith MirkaTith | E-mail | Web | 24. července 2018 v 23:08 | Reagovat

Peels can help to escape from most old amendments dermatological cover. exfoliation efficient at any time, recommended for skin layer of any type. After superficial exfoliation disappear small wrinkles, epidermis becomes smooth, without wrinkles. Rehabilitation – 3 days. The middle peeling beautifully struggles wrinkles (expression, old, smoothing small scars, removes freckles.
Rehabilitation – seven days. Profound peeling performing in the beauty medical facilities. This is maximum effective operation, although requires long term adaptation – up to thirty days.
<a href=http://chemicalpeel.in/light-chemical-peel-before-and-after-the-procedure>light chemical peel before and after</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama